Metodické centrum pro předškolní vzdělávání

19. 10. 2015

Dne 15.10.2015 naše mateřská škola slavnostně otevřela Metodické centrum pro předškolní vzdělávání, jehož součástí  je program Školka hrou.

Cílem projektu Školka hrou probíhajícího pod záštitou MŠMT a realizovaného EDUkační LABoratoří EDULAB neziskovou organizací, která podporuje rozvoj inovativních forem výuky na všech stupních školského systému České republiky, je dlouhodobá metodická podpora učitelů a ředitelů mateřských škol.

Naše mateřská škola je jediným Metodickým centrem pro předškolní vzdělávání v našem kraji. V praxi ověřujeme didaktické možnosti propojení moderních a klasických postupů v prostředí mateřské školy a v návaznosti na získané zkušenosti organizujeme semináře pro ostatní učitele v regionu. Semináře jsou akreditované MŠMT v systému DVPP. Přihlásit se můžete na www.akademie.edulabcr.cz.

Termíny seminářů: 27.9.,4.10.,25.10.,1.11.,22.11.,13.12.,10.1.,24.1. vždy od 9.45 - 12.45 hod v červené třídě MŠ Rooseveltova ( vchod od ulice).